Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Moto Safety Day 2014


Dodano: 06.11.2014

Już 9 sierpnia na Placu Zdrojowym w Sopocie odbędzie się Moto Safety Day – wydarzenie dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Symulacja wypadku drogowego z udziałem służb ratownictwa, pokazy hamowania, kursy pierwszej pomocy oraz testy sprawnościowe dla kierowców to tylko niektóre z atrakcji, które czekać będą na fanów i pasjonatów motoryzacji. Jak co roku w kilkunastu strefach tematycznych wydarzenia będzie można spotkać ekspertów, którzy udzielą praktycznych porad z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W tym roku uczestnicy, odwiedzając strefę partnera głównego Premio Opony – Autoserwis oraz Goodyear dowiedzą się jak odpowiednio dbać o opony oraz jak kontrolować ich stan. W pozostałych strefach zaprezentowane zostaną nowinki motoryzacyjne m.in. najnowszy Citroen C4 Cactus oraz nowoczesne nawigacje GPS. W strefie głównej Moto Safety Day odbędą się pokazy wybuchu poduszki powietrznej oraz pokaz symulujący wypadek i aspekty ratownictwa medycznego.

Ponadto poruszana zostanie tematyka m.in. bezpiecznego transportu, ratownictwa medycznego czy podróżowania po autostradzie. W imprezie Moto Safety Day wezmą udział eksperci, m.in. Tomek Kulik, Aleksym Dubelski, specjaliści z Kawasaki Polska oraz PORD i PRBRD. Będą także dostępni kierowcy Ele Taxi, którzy jako jedyni w Europie są przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Warto również zapamiętać numer ratunkowy nad wodą 601 100 100.

Organizatorzy Moto Safety Day zadbali o to, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Przygotowano liczne pokazy, konkursy oraz atrakcje dla najmłodszych. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert From dubstep to pop… Tomasz Dolski Live on stage & C – Jayy.

Więcej informacji na:
www.motosafetyday.pl
www.facebook.com/Motosafetyday
www.instagram.com/linkpr_pl