Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Jubileuszowe X Seminarium GAMBIT 3-4 kwietnia 2014 r.


Dodano: 06.11.2014

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na Jubileuszowe X Seminarium GAMBIT, które odbędzie się w Politechnice Gdańskiej w dniach 3-4 kwietnia 2014 r. Pierwsze Seminarium GAMBIT zorganizowaliśmy w 1996 roku i od tamtej pory spotykamy się regularnie co dwa lata. W tym czasie gościliśmy w Gdańsku wielu ekspertów z kraju i zagranicy, chętnych by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów zagrożenia życia i zdrowia w ruchu drogowym. Uczestnikami Seminariów byli przedstawiciele wszystkich środowisk związanych z tematyką bezpieczeństwa na drogach: administracji rządowej i samorządowej, sektora prywatnego, mediów, świata nauki – specjaliści z Polski i zagranicy.

W tym roku, z okazji Jubileuszu chcielibyśmy zaproponować Państwu specjalną formułę Seminarium: 3 kwietnia, w czwartek odbędzie się Jubileuszowa Otwarta Sesja Plenarna, w której wystąpi Prof. Ryszard Krystek – dyrektor naukowy Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie, Pan Maciej Mosiej – dyrektor Sekretariatu Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz nasi goście specjalni – Antonio Avenoso, dyrektor Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Transportu, Prof. George Yannis z Uniwersytetu Technicznego w Atenach, prezentując nowe kierunki polityki bezpieczeństwa ruchu drogowego w Unii Europejskiej. Pierwszy dzień seminarium zakończymy uroczystą kolacją na Dziedzińcu Fahrenheita Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej. Drugiego dnia odbędą się Warsztaty Naukowe.

Jubileusz Seminarium GAMBIT chcielibyśmy uczcić również przygotowaną specjalnie z tej okazji wystawą, podsumowującą minione dziewięć edycji. Mamy nadzieję, że będzie ona dla Państwa miłym powrotem do chwil spędzonych w Politechnice Gdańskiej, a dla tych, którzy do tej pory nie uczestniczyli w naszych seminariach zachętą do kolejnego przyjazdu.

Więcej informacji na temat seminarium oraz program wydarzenia można znaleźć pod adresem www.gambit.org.pl

Serdeczne zapraszamy!