Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego na Tour de Pologne


Dodano: 31.07.2015

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego we współpracy z akcją „3maj się bezpiecznie. Zwolnij!” zapraszają do „Strefy Bezpiecznego Rowerzysty” podczas inauguracji Tour de Pologne na Stadionie Narodowym w najbliższą niedzielę 2 sierpnia 2015 od godz. 11.00.

http://tourdepologne.pl/strefa-bezpiecznego-rowerzysty-na-72-tdp-w-warszawie

https://www.facebook.com/wlaczmyslenie

Członkiem Komitetu Honorowego Tour de Pologne został Pan Paweł Olszewski, Pełnomocnik Rządu ds. regulacji i harmonizacji obszaru bezpieczeństwa w transporcie i ruchu drogowym. Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego objęła wyścig Patronatem Honorowym aby promować bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym, przygotowując wyjątkowe atrakcje w postaci ścieżki rowerowej z 4 rodzajami nietypowych rowerów: Balanz Bike, SQRL, Kickboard, Eliptigo oraz hulajnogami dla najmłodszych. Opowiemy też o zasadach bezpiecznego poruszania się rowerem po drodze, będziemy wyposażać rowerzystów w odblaski, kamizelki odblaskowe i opaski.

Przejażdżka rowerami w dniu najsłynniejszego wyścigu Tour de Pologne, w odblaskowym stylu ze znajomością zasad poruszania się po drodze to gwarancja dobrej zabawy zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Czekamy na Was w Miasteczku Startowym Warszawa Stadion Narodowy.

Do zobaczenia!